Najmniej awaryjne auto? Wybierz klasę Premium. Na przykład Volvo.

volvo-min

Jakie czynniki wpływają na to, czy dany pojazd określa się mianem awaryjnego? Jedne rankingi bezawaryjnych aut biorą pod uwagę usterki wykryte podczas rutynowych przeglądów, inne bazują na zgłoszeniach pomocy drogowej. Żaden z nich nie jest w pełni wiarygodny i dokładny, ale widać dla nich jeden wspólny trend: na topowych miejscach aut uznanych za bezawaryjne znajdują się marki premium. To właśnie ta klasa samochodów pozwala na zmniejszenie ryzyka zakupu awaryjnego egzemplarza.

Jakość wykonania

Najlepsze części wysokiej jakości, profesjonalny montaż, dokładne spasowanie – to wszystko sprawia, w pierwszej lidze bezawaryjnych samochodów znajdują się te w klasie premium. Przy zakupie zapłacisz więcej, ale w czasie eksploatacji nie czekają na Ciebie przykre niespodzianki w warsztacie. Auta luksusowe są warte swojej ceny.

Sposób jazdy a naprawy

Innowacyjne technologie w służbie kierowcy pomagają w bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Dzięki ich zastosowaniu samochody najwyższej klasy, do których bez wątpienia należy Volvo, rzadziej uczestniczą w kolizjach drogowych. I choć takie sytuacje nie są określane mianem awarii, również warto mieć je na uwadze. Bo bezpieczne układy, które m.in. wspomagają prawidłowe poruszanie się po pasie ruchu, manewrowanie i parkowanie, a także rozwiązania, które zapobiegają nieprawidłowym nawykom drogowym czy kolizjom, składają się na zmniejszone koszty napraw i rzadsze wizyty w serwisie.

Przetestuj Volvo

Odwiedź Salon Samochodowy Auto-Boss w Chorzowie i poznaj całą rodzinę SUV-ów od Volvo. Poczuj na własnej skórze najwyższą jakość wykonania i pewność jazdy. Skontaktuj się z nami i umów jazdę testową. Serdecznie zapraszamy!

Related posts

Leave a Comment