Ile kosztuje samochód Volvo?

volvo

Marzysz o bezpiecznym i komfortowym aucie, które zapewni Ci wygodną, bezproblemową jazdę? Myślisz o kupnie nowego samochodu i masz już Volvo na oku? Wybór auta nie zawsze jest łatwy, ale zakup Volvo na pewno będzie udany. Martwisz się jednak, że na wymarzony model nie starczy Ci pieniędzy, a nie chcesz wybierać niczego “pomiędzy”? Co zatem zrobić, gdy ze względów finansowych na wymarzony model nie możemy sobie pozwolić? Dealer Volvo przygotował ofertę, która wygląda naprawdę bajecznie! Ile kosztuje samochód Volvo? Na czym polega finansowanie i czy mamy na nie w ogóle szansę?

Nowe auto bez gotówki? – Dealer Volvo Sprawdź, czy masz szansę na finansowanie

Jeśli chcesz się wyróżniać bezpiecznym i bezproblemowym samochodem, to niezawodne Volvo będzie doskonałym wyborem! Volvo wyróżnia się bowiem nie tylko komfortem i stylowym wyglądem. Szwedzka marka słynie przede wszystkim z najwyższej jakości i niezawodności oraz solidnej konstrukcji i wytrzymałości. Poza tym najnowsze modele wyposażone są w nowoczesne technologie i systemy wspomagające, które mają na celu zapobiegać wypadkom na drodze.

Wybór wyposażenia i konkretnego modelu zależy jednak głównie od wysokości naszego budżetu. Zakup nowego auta jest najlepszym rozwiązaniem, ale wiąże się jednak z większym wydatkiem. Nie masz gotówki na wymarzony model w wybranej konfiguracji? Dobrym pomysłem może być najem konsumencki lub finansowanie. Formy finansowania zewnętrznego pozwalają uzyskać dostęp do komfortowych i dobrze wyposażonych samochodów, bez ryzyka utraty płynności finansowej. Specjalnie dla Ciebie i Twojej wygody dealer Volvo przygotował szereg usług finansowych:

  • Najem konsumencki łączy w sobie niskie raty i możliwość częstej wymiany pojazdów;
  • Wynajem długoterminowy zapewnia niską ratę przez cały okres użytkowania;
  • Abonament z miesięczną opłatą daje dostęp do nowych pojazdów i usług dodatkowych oraz pokrywa koszty serwisów i przeglądów, łącznie z ubezpieczeniem i pomocą drogową.

Ile kosztuje nowe Volvo z salonu?

Dealer Volvo oferuje nam nie tylko abonament czy najem konsumencki. To tylko część propozycji i oferty. Mamy też do wyboru nowe Volvo z gwarancją ceny. Oferta specjalna pozwala wybrać nowy model Volvo i zaoszczędzić nawet do 50 000 tys. złotych. Jaki jest koszt nowych samochodów? W ofercie specjalnej są dostępne między innymi modele:

  • Volvo XC60 w wersji B Core z silnikiem benzynowym B4 (197 KM) oraz 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 196 000 PLN brutto;
  • Volvo XC40 w wersji Essential Core w silniku benzynowym T2 (129 KM) oraz 6-biegowa manualna skrzynia biegów – Już od 139 000 PLN brutto;
  • Volvo XC90 w wersji Core w silniku diesla B5 AWD (235 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 273 000 PLN brutto;
  • Volvo S60 w wersji Plus Bright w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz 7-stopniowa DCT automatyczną – Już od 185 000 PLN brutto;
  • Volvo S90 w wersji Core w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 207 000 PLN brutto.

Wszystkie wymienione wyżej auta możemy kupić w autoryzowanym salonie Volvo. Dealer Volvo poleci nam zakup nowego pojazdu w bardzo atrakcyjnej cenie, oferując nam przy tym różne modele – sedan, hatchback, SUV, crossover, cross country… Dla każdego znajdzie się coś dobrego!

Related posts

Leave a Comment