Komu zlecić car detailing w Szczecinie?

car-detailing

Co to jest auto detailing i kto z niego korzysta?

Jeśli jesteś kierowcą samochodu, ta wiadomość dotyczy także ciebie. Czy wiesz, że poruszanie się samochodem z zaniedbanym, brudnym i brzydko pachnącym wnętrzem może mieć wpływ na twoją technikę jazdy? Badania naukowe pokazują, że kierowcy zaniedbanych samochodów odpowiadają za 65% wszystkich zdarzeń drogowych. To dobry powód do tego, aby poprawić wygląd swojego samochodu, a jednocześnie poprawić bezpieczeństwo jazdy. Pomoże ci w tym usługa auto detailingu w Szczecinie.

Serwis auto detailing Szczecin — sprawdź nas

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i od samego początku naszą specjalnością jest car detailing karoserii i nadwozia, a także profesjonalny detailing wnętrz. Swoje usługi adresujemy do osób prywatnych, a także firm, korporacji taksówkarskich i wypożyczalni samochodów. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo odświeżyć wygląd swojego samochodu, przywracając mu dawny zadbany wygląd. Wykonywana przez nas kosmetyka samochodowa obejmuje takie czynności jak:

  • Ochrona karoserii powłoką ceramiczną;
  • Korekta lakieru niwelująca niedoskonałości koloru i powłoki;
  • Detailing wnętrza — czyszczenie, renowacja, pielęgnacja tapicerki, impregnacja skór;
  • Ozonowanie i dezynfekcja we wnętrzu samochodu;
  • Folie ochronne na elementy karoserii;
  • Czyszczenie felg aluminiowych;
  • Pranie tapicerki samochodowej;
  • Polerowanie i woskowanie lakieru.

Ponadto możemy zrobić dla Państwa samochodu znacznie więcej, łącznie z jego gruntownym czyszczeniem obejmującym demontaż foteli, kanapy, wykładzin i pozostałego wyposażenia. Nasi klienci z czystą przyjemnością pozostawiają nam samochody do car detailingu, wiedząc, że zlecone prace będą wykonane na 100%, a cena jak zawsze będzie konkurencyjna. Jeśli nie korzystali Państwo do tej pory z naszych usług, zapraszamy do dołączenia go grona zadowolonych klientów i umówienia terminu na czyszczenie wnętrza pojazdu lub jego karoserii.

Co obejmuje auto detailing dla karoserii?

Na sam koniec chcemy przybliżyć ciekawą usługę, którą jest ochrona lakieru powłoką ceramiczną. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod zabezpieczania lakieru auta. Zarysowania, zmatowione powierzchnie i inne defekty mogą być ograniczone do zera, jeśli na powierzchni lakieru znajdzie się zabezpieczenie powłoką ceramiczną. Jest ona bezbarwna i oprócz tego, że chroni lakier, wydobywa również głębię jego koloru. Dzięki niej czyszczenie karoserii staje się szybsze i łatwiejsze, gdyż brud nie wymaga uporczywego szorowania. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę, na której można wybrać odpowiadający ci pakiet auto detailing Szczecin. Nawigowanie pomiędzy pakietami możliwe jest przy użyciu klawiszy strzałek na klawiaturze.

Related posts

Leave a Comment