Import pojazdu uszkodzonego z USA

uszkodzony pojazd-min

Import pojazdów samochodowych z USA jest bardzo popularny, ze względu na fakt iż zakup samochodu na tamtym rynku pozwala na sporą oszczędność. Mówimy oczywiście o pojazdach uszkodzonych, które po sprowadzeniu kwalifikują się do generalnej naprawy.

Dlaczego warto sprowadzić samochód z USA?

Import pojazdu uszkodzonego z USA jest bardzo opłacalny. Koszt sprowadzenia pojazdu jest niski i wynika to z faktu, że nie jest on w pełni sprawny – samochód taki, należy oddać w ręce mechanika. Chcąc sprowadzić samochód z USA lub Kanady, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm, które się w tym specjalizują.

Firma US Rides, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zajmuje się nie tylko importem samochodów z USA, ale także ich kompleksową naprawą i dostawą pod dom klienta. Nawiązując współpracę z firmą mamy pewność, że wszystkie formalności zostaną spełnione jak należy, auto dotrze w odpowiednim terminie do siedziby firmy, następnie zostanie naprawione i przygotowane do jazdy. Przy imporcie pojazdu, współpraca w pełnym zakresie da pełny obraz jeśli chodzi o koszty, nie tylko samego importu ale późniejszej naprawy, która może okazać się bardzo kosztowna, jeśli zechcemy działać na własną rękę.

Wspomniana firma zajmuje się sprowadzaniem pojazdów od wielu lat, dzięki czemu doskonale zna wszystkie procedury i wymagania. Poza sprowadzeniem pojazdu, skorzystać można z następujących usług:

  • przygotowanie wymaganych dokumentów (opinia rzeczoznawcy potrzebna do zapłaty akcyzy, tłumaczenia dokumentów wymaganych do rejestracji);
  • naprawy mechaniczne;
  • naprawy blacharsko-lakiernicze;
  • kompletny serwis olejowy;
  • serwis układu hamulcowego;
  • naprawa i serwis klimatyzacji.

Samochód z USA lub Kanady jest o wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż zakup podobnego modelu na terenie Europy. Rzecz jasna zakup, transport i naprawa modelu, którego cena jest niska może okazać się nieopłacalny, dlatego warto zasięgnąć opinii specjalistów w tym zakresie i skorzystać z ich usług. Sprowadzenie pojazdu z USA w dzisiejszych czasach okazuje się być świetnym rozwiązaniem!

Related posts

Leave a Comment